Logo

Hakkımızda

ADALİA GAYRİMENKUL ANTALYA TÜRKİYE

Antalya Türkiye'de Adalia Gayrimenkul'e Hoş Geldiniz!

Adalia Gayrimenkul Emlak, 2014 yılından bu yana Antalya Konyaaltı merkezli bir Türk gayrimenkul şirketidir. Türk Rivierası'nın bu bölgesi muhteşem mavi bayraklı plajları, olağanüstü havası ve muhteşem olanaklarıyla ünlüdür.

Sahibi, insanların hayallerindeki evleri satın almalarına yardımcı olan uzun yıllara dayanan deneyime sahip lisanslı bir emlak komisyoncusudur. Kombine ekibimiz Antalya'nın önde gelen, güvenilir gayrimenkul şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Mümkün olan en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılığımız ve kararlılığımız bize kıskanılacak bir ün kazandırdı ve bu iş sektöründe bize iyi bir isim kazandırdı.

Akdeniz genelinde geniş bir emlak portföyümüz var;  tek yatak odalı dairelerden muhteşem manzaralarda yer alan lüks çağdaş villalara kadar. Portföyümüz geniş olduğundan, merkez kasabanın göbeğinden sakin mahallelere, çarpıcı, huzurlu yol dışı köylere kadar çeşitli yerlerde hayallerinizdeki evi size sunabiliriz.

Yabancı bir ülkede gayrimenkul yatırımı yapmak ciddi bir karardır. Şirketimiz gayrimenkul yatırımının ne kadar önemli bir karar olabileceğini anladığından, tüm gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak müşterilerimize güvene layık ve dürüst bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Öncelikle yabancı alıcılarla ilgilenen profesyonel brokerlerden oluşan bir ekip olarak, zevkinizi ve evinizden neye ihtiyacınız olduğunu ve yüksek kaliteli yüzeyler için arzunuzu anlamayı misyonumuz haline getiriyoruz.

Adalia Gayrimenkul temsilcileri, ilk istişareden muayene gezisine kadar tüm süreç boyunca size rehberlik edecektir. Satın alma sürecinde size bilgilendirici, profesyonel ve güvenilir hizmetler sunacağız ve size kolaylık sağlamak için çeşitli diller sunuyoruz - ingilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Farsça ve tabii ki Türkçe.

Güçlü pazar bilgimiz sayesinde, yanınızda yetkin bir ortak olarak, satın alma işleminizden önce ve sonra size kişisel ilgi, yardım ve hizmet sunuyoruz. Adalia Gayrimenkul'ün misyonu müşterileri memnun etmek ve hizmetlerimizin özel ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre tasarlandığından emin olmaktır. Sloganımız 'Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır’.