Logo

Emlak Arama
İl:
İlçe:
Semt:
Mahalle:
Durum:
Türü:
Oda Sayısı:
M.Kare:
Fiyat:
Referans Kodu
Referans Kodu:

Hakkımızda

Adalia Gayrimenkul gibi profesyonel bir gayrimenkul şirketi ile çalışmak sizin için büyük bir avantajdır. Portföydeki seçenek sayısı, farklı inşaat firmalarının sunduğu farklı kalite ve fiyat seçenekleri, profesyonel temsilcilerimizin tecrübesi ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetler size inanılmaz avantajlar sunmaktadır. Yetkili emlakçıların üstlenebileceği komisyon oranları belirlendi. Sözleşme bedeli% 4, alıcıdan% 2, satıcıdan% 2 oranındadır. Adalia Gayrimenkul ile çalışıyorsanız, satış fiyatı, 200.000 TL 'den başlayan fiyatlarla, hayalinizdeki yatırımınıza eklenecektir. % 15'lik yüksek komisyonu bilmeden ödemek zorunda değilsiniz. Lüks yaşam için doğru adres Adalia Emlak - Antalya Gayrimenkul Hizmetleri

 

Firmamız 2014 yılında Antalya-Konyaaltı bölgesinde kurulmuş olup faaliyet gösterdiği tüm alanlarda marka olmayı hedeflemektedir.

 

Adalia Gayrimenkul Misyonu;

 

• GÜNCELLEME: Güncellenen bilgileri web sitesinde günceller.

• Dürüstlük: Reklamlarda yanıltıcı dil kullanmayın, sadece doğruyu söyleyin.

• Düşük komisyon, yüksek ciro.

• Saygılı: Satmaya cezbeden bir dil kullanmayın.

 

Paranız, şirketimiz tarafından tam olarak garanti edilmektedir ve sertifikanızı kabul edilmiş şartlarda teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Bu yükümlülüğü yerine getirmek için kullandığımız kurallar aşağıdaki gibidir;

 

• Her zaman güncel bir portföyümüz var. Sitemizdeki tüm fiyatlar geçerli ve doğrudur. Eski reklamlarımız yok

Misyonumuz
  • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
  • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  
  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.
Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.